Arapça TV Kanalı TRT Al Arabiya.

Arapça TV Kanalı TRT Al Arabiya.

Digitürk Tüm Kanallar

29 Ekim 2015

Yorum Yaz

831 kez incelendi.

Digitürk sayesinde artık arapça yayınları da günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz.

digiturk-TRT-Al-Arabiya

Digitürk sayesinde artık arapça yayınları da günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Digitürk ulusal kanallar arasında yer alan ve sizlere günün 24 saati aralıksız yayın yapan TRT Al Arabiya kanalıyla sizlerde artık arapça yayınlarını izleyebileceksiniz. Digitürk sayesinde bu kanalları izlemek için ek bir pakette almanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü direk giriş paketi alarak bu ulusal kanalları izlemeye başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin birde TRT Al Arabiya kanalının kanal numarası hakkında ve kanalın içeriği hakkında bilgileri kısaca öğrenelim.

Digitürk TRT Al Arabiya Frekansı:

FREKANS: 11938
POL: V
FEC: 3/4
SR: 27500

Digitürk TRT Al Arabiya kanalını izleyen arkadaşlarımız Türkiye’ye yönelik Arap dünyasında oluşan siyasi merakın gidereceksiniz.  Sizlerde TRT Al Arabiya kanalını açarak kadın ve çocuk programları, eğlence, belgesel ve haber programlarını izleyebileceksiniz. Kanalı izlemek için sizlerde direk giriş paketi kanalları arasında 133. numaralı kanalı açabilir ve yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk TRT Al Arabiya kanalını ve diğer kanalları izlemek için sizlerde direk giriş paketi aboneliğini alabilir ve Digitürk keyfi ile başbaşa kalabilirsiniz.

Arapça TV Kanalı TRT Al Arabiya.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: ,

Yorum Yaz