Ambarlı Digitürk Kampanyaları Bilgisi

Ambarlı Digitürk Kampanyaları Bilgisi

İstanbul

02 Temmuz 2015

Yorum Yaz

593 kez incelendi.

Avcılar Ambarlı Digitürk bayimizin siz değerli vatandaşlarımıza bilgi verdiği Kampanyaların, paketlerin ve diğer hizmetlerin Bilgilerini Yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

avcilar-ambarli-digiturk-bayisi

Ambarlı Digitürk Lig TV Telefon 0534 660 7373 | 0538 695 7373
Digitürk ve Lig tV potansiyelinin en fazla ilçe ve semtlerden birisi olan Avcılar Ambarlı, sizlerin en iyi Digitürk ve Lig TV hizmeti alabilmeniz için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ambarlı Digitürk‘ün sizlere verdiği en popüler hizmet hiç kuşgusuz paket ve kampanyalar hakkındaki bilgileri, adres ve telefon bilgileri üzerinden vermesidir.

Ambarlı Digitürk Bayi olarak telefon numaralarımız üzerinden tüm hizmetlerimizden yararlanmaya hak kazanmak için hemen telefon numaralarımız üzerinden müşteri hizmet temsilcimizi aramanız gerekmektedir. Aradığınız zaman almak istediğiniz tüm hizmetler hakkında bilgi alabilir ve talep ettiğiniz gün ve saate randevu vererek hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Digitürk ve Lig TV aboneliği için Ambarlı Digitürk Servisini seçmeniz durumunda aynı gün ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanmaya hak kazanacaksınız. Üstelik Ambarlı Digitürk, sizlerin çanağınızı ve uydunuzu da ücretsiz olarak ayağınıza getirmektedir.

Avcılar Ambarlı Digitürk Sadece Abonelik Hizmeti mi Veriyor?

Hayır Tabikide.
Ambarlı Digitürk sizlere sadece abonelik hizmeti vermiyor. Sizlerin yararlanabilmesi için teknik servis hizmetini de arıza kaydınızı oluşturduğunuz gün içerisinde alabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Ambarlı Digitürk Bayilerinde kolay kolay bulamayacağınız tüm marka uyduların kumanda satışınıda yapmaktadır. Ambarlı Digitürk Bayisine gelerek veya arayarak Digitürk Lig TV iptali için yapılacaklar hakkında da bilgi alabilir, iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilir, uydu ve çanak ekipmanlarınızın iadesini yapabilirsiniz.

 

 

Ambarlı Digitürk Kampanyaları Bilgisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz